ZAPISY
ZAKOCHAJ SIĘ W TAŃCU!

Nauka tańca w GRAWITACJA Sport Academy to coś więcej niż zwykłe zajęcia pozaszkolne. To wspólne wyjazdy, wspomnienia z letnich obozów, starty na zawodach, wspólnie przeżywane sukcesy i wspólnie dzielone smutki. To rodzinna atmosfera, poczucie wspólnoty i dzielenie pasji z przyjaciółmi. Często to właśnie na sali treningowej zawiązują się przyjaźnie na całe życie! Jednym słowem, zajęcia w Grawitacji to dobra zabawa i wspaniała przygoda!

Przyjdź na lekcję próbną i przekonaj się sam!

ZAJĘCIA TANECZNE
Zapisz się na zajęcia taneczne w GRAWITACJA Sport Academy, a wkrótce to może właśnie Ty staniesz na mistrzowskim podium i będziesz reprezentował Grawitację na międzynarodowych zawodach! Uczestnictwo w zajęciach to dopiero początek tanecznej przygody! Zajęcia w naszej szkole odbywają się na różnych poziomach zaawansowania, dzięki czemu możesz rozwijać się, doskonalić swoje umiejętności i awansować do wyższych grup. Nasze mistrzowskie grupy składają się właśnie z osób zaczynających w grupach START – wytrwałość i ciężka praca to klucz do sukcesu! Wykorzystaj swoją szansę – czekamy na Ciebie!
Jak wygląda droga do sukcesu w GRAWITACJA Sport Academy?
 
1. Zaczynasz od zajęć w grupach START - tu uczysz się podstaw technik i kroków poszczególnych stylów tanecznych, pracujesz nad ogólną sprawnością fizyczną i koordynacją. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.
 
2. Po roku nauki w grupach START, dla tych najbardziej zaangażowanych i zdyscyplinowanych uczniów przychodzi pora na awans do grup FRESH. Zajęcia grup FRESH odbywają się dwa razy w tygodniu. Uczestnicy poznają coraz trudniejsze kombinacje techniczne na bazie których powstają układy choreograficzne. Tancerze GRW FRESH zaczynają brać udział w turniejach tanecznych, zarówno o zasięgu regionalnym jak i ogólnopolskim.
 
3. Dla najlepszych tancerzy grup FRESH czeka miejsce w naszych mistrzowskich, zawodniczych grupach CREW oraz CREW ELITE - ścisłej reprezentacji Klubu. Tancerze grup CREW nie tylko startują na zawodach krajowych, ale również reprezentują Polskę na międzynarodowych turniejach tańca. Tu szkolenie przebiega na bardzo wysokim poziomie. Treningi są intensywne, oprócz zajęć cyklicznych (minimum 3 treningi tygodniowo) zawodnicy grup CREW mają wiele godzin zajęć indywidualnych, na których przygotowujemy różne projekty taneczne od prezentacji solowych po formacje. Niektórzy decydują się nawet związać swoją przyszłość z tańcem i zostają instruktorami, pedagogami tańca i choreografami.
 
Niezależnie od tego jak będzie wyglądała Twoja ścieżka w GRAWITACJA Sport Academy, jednego możesz być pewien: TO ŚWIETNA ZABAWA! SPRAWDŹ NAS! ZAPRASZAMY NA PIERWSZĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ!KALENDARZ