MARKI GRW
GRW START

Zajęcia dla dzieci i młodzieży, którzy właśnie rozpoczynają swoją przygodę z tańcem. Treningi ruszają we wrześniu lub w październiku (w zależności od lokalizacji) i odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu.

Jak to wygląda?
Lekcje GRW START trwają od 45 do 60 minut (w zależności od wieku uczestników). Zajęcia rozwijają: koordynację ruchową, gibkość, dynamikę, siłę. Uczestnicy poznają proste, podstawowe kroki taneczne, głównie z technik Disco Dance, Modern/Jazz, Hip-hop, Breakdance, Balet. Razem z instruktorem przygotowują też krótki układ choreograficzny, wyrabiający pamięć taneczną. Pod koniec roku szkolnego organizowane jest GRW SHOW, czyli coroczne pokazy taneczne wszystkich grup trenujących w GRAWITACJA SPORT ACADEMY. Rodzice mogą wtedy zobaczyć jakie postępy zrobiło ich dziecko i jak sobie radzi na tle grupy.
 
Po roku nauki dzieci mogą starać się o miejsca w grupach o wyższym poziomie tanecznym tzw. grupach przygotowawczych (GRW FRESH). W ramach grupy START oferujemy również zajęcia z akrobatyki.KALENDARZ


 
PRZYNALEŻNOŚĆ


WSPÓŁPRACA