O NAS   ZAPISY   SEZON 22/23   CAMPS 22  
  
ZAPISY
BABY GRW

BABY GRW  to oferta przygotowana dla młodych mam, które chcą skupić swoją uwagę na zdrowym rozwoju swojego maleństwa. Stawiamy na harmonijny rozwój dziecka poprzez pobudzanie młodych umysłów w zabawnej i interaktywnej atmosferze. Oferujemy zajęcia dostosowane dla kobiet w ciąży oraz mam tuż po porodzie/połogu. Uczestnictwo w zajęciach jest idealnym momentem na spędzenie czasu w miłej i aktywnej atmosferze, przy okazji nawiązując kontakty z innymi młodymi mamami. 

 

1. Zajęcia dla przyszłych mam oraz mam tuż po porodzie

Czas trwania: 45-60 min

Opis: Zajęcia dla mam odpowiednio dobrane do możliwości kobiet w ciąży oraz kobiet tuż po porodzie. Znakomity moment na aktywne spędzenie czasu w miłej, przyjemnej atmosferze, nawiązując nowe znajomości i przyjaźnie.

W czasie ciąży oraz połogu najważniejszy jest ruch, harmonijny rozwój oraz zdrowa zbilansowana dieta. Dzięki odpowiednio opracowanym treningom polegającym na ćwiczeniach relaksacyjnych, rozciągających i oddechowych poprawia się samopoczucie, kondycja, organizm jest lepiej przygotowany do wysiłku podczas porodu, a także po urodzeniu dziecka.  Mama ćwicząc zapewnia również odpowiednią ilość bodźców ruchowych i dźwiękowych wpływających na prawidłowy rozwój swojego maleństwa.

Świadomość oddechu – kładąc nacisk na prawidłowy sposób oddychania, uczymy wyciszenia, odprężenia i relaksu niezbędnego do wypracowania pozytywnego nastawienie do porodu i połogu. Zajęcia wspomagają akceptację zmian jakie zachodzą w tym czasie w organizmie kobiety i rozwijają pozytywne nastawienie do nich. 

 

2. Maluszki (z rodzicami)

Wiek: 6 miesięcy – 18 miesięcy 

Czas trwania: 45 min

Opis: Twoje dziecko to prawdziwy skarb, w ekspresowym tempie uczy się nowych ruchów, które w przyszłości będą decydować o jego sprawności. To najlepszy moment, aby świadomie wspierać rozwój psychofizyczny naszych pociech! Baby GRW zadba o bezpieczne otoczenie, zapewni odpowiednią przestrzeń edukacyjną, dostarczy różnorodnych bodźców i zachęci do ćwiczeń! Rodzice dowiedzą się jak prawidłowo rozwijać motorykę maluszka, jak budować w nim pewność siebie i wiarę we własne możliwości. To również niezwykły czas umacniania więzi emocjonalnej i aktywności inicjatyw rodzicielskich.

 

3. Mini wygibasy (z rodzicami)

Wiek: 1,5 – 3 lata

Czas trwania: 45 min

Opis: Twoje dziecko jest wulkanem energii? Potrafi już chodzić, a teraz zaczyna powoli biegać, zaczyna kroczyć swoimi ścieżkami i sięga po to, co mu się podoba. Nie bójmy się wykorzystać tych nowych umiejętności we wspólnych zabawach. „GRW Mini wygibasy” to cykl zajęć ogólnorozwojowych dla Maluszków, które odbywają się z aktywnym udziałem rodziców. Każde spotkanie to nowe wyzwania, odkrywanie świata dźwięków, kolorów i struktur, poznawanie swojego ciała i jego możliwości, rozwój małej i dużej motoryki. 

Na pewno będzie głośno i wesoło i nikt nie będzie się nudził.

 

4. Wygibasy (z rodzicami)

Wiek: 3 – 4 lata

Czas trwania: 45 min

Opis: Rozwój motoryczny dziecka nabiera rozpędu. W wieku 3-4 lat dziecko potrafi już biegać, podskakiwać, wspinać się i turlać. Zajęcia GRW WIGIBASY rozwijają wśród dzieci i rodziców sportowego ducha i sprawność fizyczną oraz zachęcają do prawidłowego odżywiania. Doskonalą umiejętności lokomocyjne naszych maluchów, uczą równowagi, zwinności, poprawiają elastyczność mięśni. Systematyczny trening wspiera zdolność skupienia uwagi, a wykonywanie zadań wspólnie z rodzicem daje pewność rozumienia coraz bardziej złożonych poleceń i umacnia więź między nimi.

 KALENDARZ