MARKI GRW
GRW BALANCE

Nawet najszybszy sprinter potrzebuje czasem chwili oddechu - by pozwolić na regenerację ciału, które jest głównym narzędziem pracy każdego sportowca. Lata spędzone na sali treningowej pokazały nam, że dbałość o ciało i umysł są równie ważne jak sam trening fizyczny. W tym duchu powstało GRW Balance - miejsce, gdzie możecie dać odpocząć zarówno ciału, jak i głowie.

Wypoczęte ciało i zdrowy umysł pozwolą osiągać satysfakcjonujące wyniki na zawodach sportowych, ale też– a może przede wszystkim – czuć się dobrze z samym sobą. Dlatego jeśli w plecach strzyka, naciągnięty mięsień wciąż pobolewa, a przed zawodami zjada Cię stres, to najwyższa pora, by coś z tym zrobić! Nasz zespół zadba zarówno o Twoje stawy i mięśnie, ale również o Twoją dietę i dobre samopoczucie!

Oferujemy:
FIZJOTERAPIA
PSYCHOLOGIA SPORTU
DIETETYKA

Oferta GRW Balance dedykowana jest członkom klubu, jednak nie ogranicza się tylko do klubowiczów. Skorzystać z niej mogą również rodzice czy rodzeństwo naszych tancerzy, a także osoby z zewnątrz. W razie pytań - zapraszamy do kontaktu: balance@grawitacja.com.plKALENDARZ


 
PRZYNALEŻNOŚĆ


WSPÓŁPRACA