SEZON 23/24
ZAJ. INDYWIDUALNE

Szanowni Państwo!
W sezonie 2023/2024 kontynuujemy ofertę zajęć indywidualnych dla zawodników grup CREW, FRESH i START* w FORMIE STACJONARNEJ oraz ON-LINE. Zajęcia służą przede wszystkim przygotowaniu choreografii przed turniejami i/lub nadrobieniu zaległości. Jeśli są Państwo zainteresowani zajęciami dodatkowymi dla swoich dzieci z jednym z naszych wspaniałych instruktorów, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. 

FORMULARZ ZAJĘC INDYWIDUALNYCH(kliknij)

Po wypełnieniu go otrzymają Państwo informację zwrotną ze stawką godzinową danego instruktora oraz terminem, w jakim zajęcia się odbędą. W przypadku wyboru zajęć w formie stacjonarnej - do każdych zajęć indywidualnych doliczony został koszt wynajęcia sali treningowej**. W celu łatwiejszej komunikacji, podajemy Państwu adres mailowy, na który można się kontaktować w sprawie terminów zajęć indywidualnych: zajeciaindywidualne@grawitacja.com.pl

tel. 538 195 848

Zapisu dokonujemy najpóźniej 48h przed planowanym terminem zajęć. Proszę pamiętać, że biuro pracuje w dni powszednie a ustalenie terminów może nam zająć kilka dni, dlatego lepiej nie zostawiać sprawy treningu dodatkowego na ostatnią chwilę.

 

Uwaga!

Opłata za treningi indywidualne będzie pobierana w formie zakupu „cegiełki”. Cegiełki o różnej wartości (w zależności od instruktorów do nich przypisanych) będzie można wykupić poprzez wypełnienie formularza, a następnie uiszczenie opłaty przez Państwa indywidualne konto w Strefie Tancerza za pośrednictwem operatora Przelewy24.

PŁATNOŚCI NALEŻY DOKONAĆ W PRZECIĄGU 24h od momentu potwierdzenia terminu zajęć /rezerwacji przez pracownika Klubu - brak płatności uniemożliwi odbycie się zajęć i rezerwacja zostanie anulowana.

 

Z zajęć indywidualnych mogą korzystać tylko osoby, które mają uregulowane składki członkowskie!

 

W przypadku odwołania przez zgłaszającego zajęć później niż 24h przed ich planowanym rozpoczęciem, ponoszą Państwo całkowity koszt zajęć indywidualnych.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Klubu Sportowego Grawitacja. :)

 

* Zawodnicy grup CREW mają bardzo dużo zajęć w tygodniu, dlatego zazwyczaj nie ma potrzeby dodatkowych spotkań indywidualnych, o ile nie zostaną one wyznaczone przez trenera. Jeśli jednak chcieliby Państwo mimo wszystko umówić dzieci na zajęcia, prosimy o wcześniejszą konsultację z trenerem i dopiero później uzupełnienie formularza (trener główny zasugeruje, z kim dziecko powinno mieć zajęcia: Disco Dance/Jazz - Pani Ula Strzeżek, Hip-hop - Pan Mateusz Strzeżek).

Poniższy cennik nie dotyczy osób wyznaczonych do zajęć indywidualnych przez Klub Sportowy Grawitacja.

 

*Osoby z grup ELITE '-15 zł' od każdej stawki (nie dotyczy samodzielnego korzystania z sali)

 

  Osoby spoza Klubu '+30 zł' do każdej stawki  (nie dotyczy samodzielnego korzystania z sali - cena ustalana indywidualnie)

 

 


KALENDARZ


 
PRZYNALEŻNOŚĆ


WSPÓŁPRACA