AKTUALNOŚCI
GRW SHOW 2024 - pokazy grup tanecznych

Przed Wami kolejna edycja GRW SHOW!

Data: 16 czerwca 2024 r. (niedziela)

Miejsce: Centrum Edukacyjno-Multimedialne, ul. Jana Pawła II 55, Piaseczno

 

Serdecznie zapraszamy Państwa na uroczyste zakończenie sezonu tanecznego 2023/2024, które odbędzie się w formie prezentacji tanecznych wszystkich grup ćwiczących w GRAWITACJA SPORT ACADEMY. Na początku czerwca br. prześlemy Państwu szczegółowy plan wydarzenia. Planujemy rozpocząć GRW SHOW o godz. 15.00

 

Impreza zostanie podzielona na 2 bloki godzinowe. Podczas wydarzenia dziećmi będą zajmować się instruktorzy klubu, którzy będą wspierani przez starszych zawodników GRW.

 

Na każdego zawodnika Klubu przewidziane są dwie wejściówki dla osób towarzyszących (rodziców/dziadków/rodzeństwa). Bilety będzie można zakupić w recepcji Klubu w formie cegiełki.

Koszt pojedynczego wejścia to 20 zł.

Forma płatności: gotówka.

Dzieci do 6 roku życia mogą uczestniczyć w wydarzeniu bezpłatnie.

 

UWAGA! Dzięki współpracy z Decathlonem będzie możliwość zwrotu pieniędzy za zakupioną wejściówkę (opaska na rękę) w formie zniżki na zakupy.

Po zakupie wejściówki należy potwierdzić swoją obecność na platformie DECATHLON GO najpóźniej do 16 czerwca 2024 r., a następnie po wydarzeniu GRW SHOW udać się na zakupy do DECATHLON  PIASECZNO. Po okazaniu wejściówki (opaska na rękę) w Biurze Obsługi Klienta każdy otrzyma zwrot w formie rabatu w wysokości od 20 do 100 zł najpóźniej do 31 sierpnia 2024 r..

Pamiętaj o zachowaniu opaski, ponieważ tylko na jej podstawie otrzymasz zniżkę!

ZALOGUJ SIĘ: https://go.decathlon.pl/l/grwshow-2024/662fbdbe-75ef-4a0c-9503-6593f4a9a477

 

SPRZEDAŻ WEJŚCIÓWEK ROZPOCZNIE SIĘ 13 MAJA 2024 r (poniedziałek)  i potrwa do 12 czerwca br. (środa).

W dniu wydarzenia będzie możliwości zakupy wejściówki za 40 zł.

 

Podczas GRW SHOW będzie rozstawione stoisko z odzieżą klubową „GRW DESIGN’. Z okazji GRW SHOW 2024 została przygotowana specjalna koszulka – ilość sztuk ograniczona. Płatność tylko gotówką.

 

Każde dziecko będzie mogło zrobić sobie zdjęcie „selfie” na specjalnie do tego przygotowanej ściance fotograficznej z wielkim logiem klubu. 

 

Szczegółowe informacje prześlemy na początku czerwca br..

 

Dziękujemy za zrozumienie i do zobaczenia!

GRAWITACJA SPORT ACADEMYKALENDARZ