MARKI GRW
GRW NGU

GRW NGU (Never Grown Up) to najstarsza wiekiem grupa taneczna w „Grawitacji”. Wszyscy tancerze mają tu więcej niż 30 lat. To warunek obowiązkowy uczestnictwa w zajęciach! Grupa uczy się hip-hopu, a treningi odbywają się raz w tygodniu. (więcej treningów odbywa się podczas przygotowań do występów).

Zapraszamy serdecznie do przyłączenia się do nas. Wystarczy wysłać maila na adres: biuro@grawitacja.com.pl Czekamy na Wasze zgłoszenia! Po czym można ich poznać i co o sobie mówią?

Gdy pojawiają się na korytarzach siedziby „Grawitacji” wszędzie jest ich pełno. Śmieją się i dokazują jak nastolatki. – Nazwa naszego zespołu (NGU z ang: „nigdy nie dorośli”) jest bardzo adekwatna do tego jak się zachowujemy, bo na treningach, przed albo po występach jesteśmy jak dzieci. Śmiejemy się, wygłupiamy, a przy tym świetnie bawimy – mówi Hanna Kułakowska – Michalak (mama dwóch chłopców, z których jeden też tańczy hip-hop). Oprócz Hani w zespole jest jeszcze kilkanaście innych osób. - Niektórzy zaczęli tańczyć tak naprawdę dzięki swoim dzieciom, ich pasja stała się naszą pasją. Wydawało nam się, że to co robią jest tak banalnie proste. Dopiero jak sami zaczęliśmy ćwiczyć, zrozumieliśmy, że to ciężka praca – mówi Iwona. - Gdy moje córki zobaczyły mnie na scenie, powiedziały że są ze mnie dumne. To najlepszy komplement jaki można dostać od własnych dzieci – opowiada Iwona. Inna tancerka - Aneta Wachulec również bardzo dobrze pamięta pochwałę od swojej córki: - Podeszła kiedyś do mnie i zapytała, czy ona też będzie kiedyś tańczyć tak jak ja... Czy można usłyszeć coś piękniejszego? Zajęcia GRW NGU to pewny sposób na „odmłodzenie”, doskonałą kondycję i dobry humor.

Gdzie można zobaczyć wyczyny GRW NGU?
Ta grupa ma formację, która co roku prezentuje swoje umiejętności na turniejach w Polsce, w Europie i  na Świecie, gdzie rywalizują tancerze w kat. Adults 2. Never Grown Up’owcy pokazują co potrafią również na specjalne zamówienia.

Osiągnięcia GRW NGU

  • III miejsce i tytuł Drugich V-ce Mistrzów ŚWIATA na IDO World Hip Hop, Electric Boogie & Break Dance Championships odbywających się w dniach 24-28 września 2014r. w Bochum, Niemcy;
  • I miejsce i tytuł Krajowych Mistrzów IDO w polskich kwalifikacjach do Mistrzostw Świata w 2014
  • II miejsce i tytuł Wicemistrzów Świata IDO w Bochum w 2010;
  • I miejsce i tytuł Krajowych Mistrzów IDO w polskich kwalifikacjach do Mistrzostw Świata w 2010 i w 2011;
  • IV miejsce na Mistrzostwach Świata IDO w Kaliszu w 2009;


KALENDARZ


 
PRZYNALEŻNOŚĆ


WSPÓŁPRACA