MARKI GRW
GRW CREW

Najlepsi i najbardziej zaawansowani zawodnicy i zawodniczki Grawitacja Sport Academy, wybrani z grup przygotowawczych (GRW FRESH) i kursów tańca (GRW START). Tworzą ścisłą reprezentację szkoły. Tu szkolenie przebiega na bardzo wysokim poziomie. Treningi są intensywne, oprócz zajęć cyklicznych (od 3,5 do 6 godzin tygodniowo) zawodnicy grup CREW mają wiele godzin zajęć indywidualnych, na których przygotowujemy różne projekty taneczne od prezentacji solowych po formacie. Specjalizują się w różnych technikach tanecznych (jazz dance, modern, disco dance, hip-hop, taniec klasyczny, taniec współczesny, akrobatykę sportową i elementy gimnastyki artystycznej.

Słowo o reprezentacji
Na reprezentację Grawitacja Dance Academy składają się następujące grupy wiekowe: Mini Kids do lat 7, dzieci do lat 12, juniorzy od 13 do 16 lat ; dorośli powyżej 17 lat oraz dorośli 2 – powyżej 30 roku życia.
 
Większość zawodników i zawodniczek reprezentacji posiada klasy sportowe w dyscyplinie: Taniec Sportowy. Posiadają też licencje dwóch organizacji tanecznych działających na terenie Polski: Polskiej Federacji Tańca (PFT) i Polskiego Związku Tańca Sportowego (PZTSport) oraz dwóch federacji międzynarodowych IDO i IDF. Członkowie reprezentacji nieustannie rozwijają swój warsztat taneczny, biorą udział w szkoleniach i warsztatach organizowanych dla nich przez szkołę. Swoje umiejętności prezentują w turniejach i pokazach tańca w kraju i za granicą. To wielokrotni finaliści Mistrzostw Świata, Europy i Polski. Na swoim koncie mają wiele tytułów mistrzowskich i V-ce mistrzowskich.KALENDARZ