ZAPISY
ZAKOCHAJ SIĘ W TAŃCU!

Odkryj w sobie tanecznego mistrza w GRAWITACJA Sport Academy!

Szukasz czegoś więcej niż zajęć pozaszkolnych? Marzysz o rozwoju pasji, przyjaźni i niezapomnianych przeżyć? Dołącz do GRAWITACJA Sport Academy i zanurz się w świecie tańca!

 

Więcej niż tylko nauka:

 

W GRAWITACJA Sport Academy taniec to nie tylko kroki i choreografie. To przede wszystkim wspólna przygoda, rodzinna atmosfera i dzielenie pasji z przyjaciółmi. Razem wyjeżdżamy na letnie obozy, świętujemy sukcesy i wspieramy się w chwilach słabości. Na sali treningowej nawiązują się przyjaźnie na całe życie!

 

Dla każdego coś:

 

Oferujemy zajęcia taneczne na różnych poziomach zaawansowania, od grup początkujących po mistrzowskie formacje. Bez względu na Twój wiek i umiejętności, znajdziesz u nas coś dla siebie. Rozwiwaj się, doskonal swoje umiejętności i awansuj do wyższych grup.

 

Droga do sukcesu:

 

W GRAWITACJA Sport Academy każdy ma szansę na osiągnięcie sukcesu. Zacznij od zajęć w grupach START, gdzie poznasz podstawy tańca i rozwiniesz ogólną sprawność fizyczną. Po roku nauki, dla najbardziej zaangażowanych, otwiera się droga do grup FRESH, gdzie poznasz trudniejsze kombinacje i zaczniesz brać udział w turniejach. Najlepsi tancerze mogą dołączyć do mistrzowskich grup CREW ELITE, SKILLS i JAZZ PRO, reprezentujących Polskę na międzynarodowych turniejach.

 

Niezależnie od Twojej ścieżki, jedno jest pewne: w GRAWITACJA Sport Academy czeka Cię świetna zabawa i niezapomniane przeżycia!

 

Sprawdź nas i przekonaj się sam!

 

ZAPRASZAMY NA PIERWSZĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ!

Dołącz do nas i odkryj w sobie tanecznego mistrza!

 KALENDARZ


 
PRZYNALEŻNOŚĆ


WSPÓŁPRACA