GRW balance - team

POZNAJ NASZ TEAM!

FIZJOTERAPIA

 
mgr Jakub Gawron


W GRW Balance Kuba zajmuje się fizjoterapią młodzieży od 11 roku życia oraz dorosłych. Jeśli po treningu bolą Cię kolana, doskwiera Ci naciągnięty mięsień lub od godzin spędzonych na sali treningowej (lub przy biurku) bolą Cię plecy, Kuba znajdzie na to sposób.


Wykształcenie:

 

Kuba ukończył studia magisterskie na kierunku fizjoterapia Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Ukończył również:

 

- kurs terapii manualnej wg koncepcji Kaltenborn-Evjenth (2012)
- kurs terapii PNF (dyplomowany 2012)
- kurs zawodowy masażu (2007)
- kinesiotaping (2007)
- udział w zjazdach i kursach kierunkowych

 

Doświadczenie:

 

Kuba ma na swoim koncie pracę w wiodących ośrodkach rehabilitacyjnych. Zajmuje się pacjentami z dolegliwościami ortopedycznymi, neurologicznymi i bólowymi. Pracuje również ze sportowcami.

 

PSYCHOLOGIA SPORTU

 

mgr Zuzanna Gazdowska

 

W GRW Balance Zuzanna odpowiada za „zdrową głowę” – uczy jak radzić sobie ze stresem, jak odpowiednio wyznaczać sobie cele, skąd brać motywację i jak nie oszaleć w tym zakręconym świecie :)

 

Wykształcenie:

 

Zuzanna ukończyła studia magisterskie na wydziale psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Obecnie kończy doktorat na Uniwersytecie SWPS oraz jest uczestniczką studiów podyplomowych z psychologii sportu. Zuzanna ukończyła również następujące kursy:

- „The Clinical Psychology of Children and Young People” (University of Edinburgh, kurs on-line)

- „6 steps to developing confident Athletes” (Believe Perform & Udemy, kurs on-line)

- „Psychological First Aid” (Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health, kurs on-line)

- „Positive Psychology” (The University of North Carolina at Chapel Hill, kurs on-line).

 

Doświadczenie:

 

Zuzanna przez lata zawodniczo trenowała golf, na swoim koncie ma między innymi Mistrzostwo Polski. Ze względu na uprawianą dyscyplinę współpracuje jako psycholog sportu z golfistami należącymi między innymi do kadry Polski. Zuzanna jest również dydaktykiem: prowadzi zajęcia ze studentami na Uniwersytecie SWPS, gdzie uczy między innymi psychologii sportu i psychologii optymalnego działania.

 

DIETETYKA

 

mgr Anna Sobolewska

 

Ania odpowiada za opiekę dietetyczną - pomoże dobrać dietę dopasowaną do treningów, podpowie co warto zjeść przed wejściem na parkiet, a co, gdy brakuje sił na ostatnią rundę. U Ani możecie otrzymać również kompleksowe poradnictwo - od ułożenia indywidualnej diety dopasowanej do Waszych potrzeb po monitorowanie postępów.

 

Wykształcenie

 

Ania jest absolwentką studiów magisterskich na kierunku "dietetyka" na warszawskiej uczelni SGGW. Ukończyła również kurs "Dietetyka Sportowa w Teorii i Praktyce" organizowany przez Akademię Dietetyki Sportowej.

 

Doświadczenie

 

Ania ma na swoim koncie ponad 1000 godzin praktyk, w tym 300 godzin w poradnictwie dietetycznym i 500 godzin w szpitalach, m.in. w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA oraz Instytucie "Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka". Od 2015 roku pracuje w firmie NUTRICIA Polska w dziale Badań i Rozwoju, gdzie zajmuje się m.in. szkoleniami żywieniowymi. Prowadzi również warsztaty i wykłady w Centrum Nauki Kopernik oraz Fundacji "Kluboteka Dojrzałego Człowieka".

 

 

Znajdziesz nas:

Facebook Google+ Twitter YouTube

Kalendarz

Lipiec 2020
Pn Wt Śr Czw Pt So Ndz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sierpień 2020
Pn Wt Śr Czw Pt So Ndz
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Obóz rodzinny

 


Instruktorzy

 

        PATRONAT MEDIALNY:

        PARTNERZY: