O NAS   OFERTA   SEZON 21/22   CAMPS 21  
  
AKTUALNOŚCI
Zajęcia dla dorosłych

Szanowni Państwo,
Serdecznie witamy w sezonie 2020/2021. Miejmy nadzieje, że tym razem uda się go nam spędzić stacjonarnie w studiu oraz „wyjazdowo” na turniejach, ale przede wszystkim zdrowo i bezpiecznie.

Z przyjemnością informujemy, że w odzewie na liczne prośby, postanowiliśmy rozszerzyć ofertę zajęć i tym razem wiadomość kierujemy do Państwa, czyli rodziców naszych wspaniałych zawodników. W tym roku dla dorosłych mamy kilka wartych uwagi pozycji. Wreszcie zamiast siedzieć na korytarzu i czekać na swoją pociechę będą mieli Państwo możliwość „trochę się poruszać”.

Od października ruszamy z takimi zajęciami jak:

Zumba
Tabata
Zdrowy Kręgosłup
High Hills – taniec na szpilkach
Akrobatyka dla dorosłych
Modern/Jazz dla dorosłych
Treningi funkcjonalne
oraz „Treningi personalne dla kobiet” prowadzone przez uzdolnioną instruktorkę, naszą wieloletnią zawodniczkę a obecnie studentkę AWF - Paulinę Ziąbrowską.

Oferta jest stale rozbudowywana, więc na bieżąco będziemy  Państwa informować o kolejnych zajęciach dedykowanych dla dorosłych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i terminami zajęć, która znajdują się na naszej stronie do zapisów on-line w zakładce DOROŚLI. UWAGA - nowość! Niektóre zajęcia odbywają się również w godzinach porannych! Zajęcia są otwarte dla wszystkich, więc jeśli Państwa kolega/koleżanka również mieliby ochotę dołączyć do #GRWFAMILY<3 to serdecznie zapraszamy!! Będzie wesoło i energetycznie.

Grawitacja Sport AcademyKALENDARZ