O NAS   OFERTA   SEZON 20/21   CAMPS 21  
  
AKTUALNOŚCI
GRW SUMMER DANCE CAMP 2020

Właśnie zakończył  się drugi taneczny turnus naszego letniego zgrupowania szkoleniowego - czas na krótkie podsumowanie :-)
W tym roku na obozach z Grawitacja Dance Academy w gościnnych progach hotelu „Pomorzanka” we Władysławowie wypoczywało i trenowało łącznie prawie 170 zawodników z Piaseczno i Oświęcimia oraz 25 osób kadry: wychowawców, instruktorów oraz zaproszonych warsztatowców. Zorganizowaliśmy aż trzy turnusy: jeden akrobatyczny i dwa taneczno-akrobatyczne w terminach od 20 lipca do 18 sierpnia 2020 roku. Nasi podopieczni ciężko trenowali, z dużym zapałem podchodzili do każdego nowego wyzwania, powstało wiele cudownych choreografii. Wszystkie projekty i prezentacje obozowe wypadły  rewelacyjnie i innowacyjnie. Dodatkowo nagrywaliśmy tik-toki, szaleliśmy na dyskotekach - nowością, która cieszyła się dużym zainteresowaniem było Silent Disco, które zorganizowała dla nas firma „Cicho - sza”.  Jak co roku powstanie też nowy clip, który koordynował Stasiek Selektah. W czasie wolnym chodziliśmy nad morze, gdzie próbowaliśmy złapać chwilę resetu od wyczerpujących zajęć.

Podczas zgrupowania oprócz Grawitacyjnej kadry, gościliśmy wielu zaproszonych szkoleniowców. Dało to możliwość poznania nowych technik tanecznych oraz doskonalenie styli nam już znanych. Oferta warsztatowa naszego Klubu była w tym roku wyjątkowo ciekawa gdyż oprócz zajęć stacjonarnych braliśmy udział w zajęciach online. W sumie gościliśmy 11 zaproszonych instruktorów, którzy swój kunszt oraz wiedzę taneczną przekazywali naszym zawodnikom.

W magiczny świat tańca artystycznego wprowadzali nas:

 • Marek Ludwisiak – Taniec Klasyczny;
 • Kuba Mędrzycki – Modern, 
 • Aleksandra Maliszewska – Jazz, 
 • Eliza Kindziuk – Jazz, 
 • Igor Leonik – modern contemporary, 
 • Albert Ciastek– taniec współczesny, 
 • Paulina Maciejewska – Commercial , High Heels

Natomiast w tańcu streetowym szkoli nas:

 • Sheva -Popping ,
 • Sebo Sebastian Strzeżek Hip-Hop 
 • Battalla (Kolumbia, Niemcy) jeden z czołowych tancerzy Hip Hop Dance na świecie. Reprezentant ekipy Dope Rock. Styl - HIP HOP
 • Jasiek Co jest - Hip-Hop

Okazuje się, że pomimo trudnego roku i niepewnej sytuacji związanej z pandemią można zorganizować wypoczynek  dla dzieci przestrzegając odpowiednich procedur i zasad bezpieczny wypoczynek. Wymagało to wiele wysiłku i uwagi od nas wszystkich, trochę wyrzeczeń, większej cierpliwości i pokory ale osiągnęliśmy cel – dzieci z obozu wyjechały szczęśliwe i co najważniejsze zdrowe. W związku z tym chcieliśmy podziękować wszystkim, którzy się do tego przyczynili. Przede wszystkim Mateuszowi Strzeżek kierownikowi dwóch turnusów za sprawne przygotowanie obozów, ogarnięcie przepisów związanych z Covid-19 i wdrożenie ich do życia, wychowawcom, którzy tę wymagającą rolę potrafili połączyć z prowadzeniem zajęć. Ogromne dzięki dla:, Ady Poręckiej, Aleksandry Ryczywolskiej, Ewelinie Zaradkiewicz, Idzie Malec, Kasi Zięcinie-Nycz, Kasi Sobiczewskiej, Klaudii Plesiewicz, Klaudii Rąbie Mai Klimaszewskiej, Paulinie Ziąbrowskiej, Wiktorii Plucie, naszym dzielnym akrobatom Danielowi Kłos, Spas Spasov i Jarkowi Kaniutowi oraz Mikiemu Kudełce za ostry wycisk na treningach siłowych. Oczywiście Jarkowi  należą się podwójne jak nie potrójne podziękowania, bo to dzięki  niemu  mogliśmy wszyscy oglądać relacje video

Bardzo dziękujemy rodzicom za zaufanie, którym nas obdarzyliście mamy nadzieję, ze nie zawiedliśmy waszych oczekiwań

Urszula Strzeżek i Szymon KowalewskiKALENDARZ