GRW Summer Dance Camp 2018  - Turnus I relacja

11-08-2018
Pierwszy Turnus obozu GRW SUMMER DANCE CAMP Władysławowo 2018 dobiegł końca. 
To niewiarygodne, że czas leci tak szybko i musimy pożegnać tych energicznych, radosnych, pełnych zaskakujących pomysłów małych zawodników, którzy dzielnie wytrwali z nami całe 11 dni. W tym roku pogoda nas rozpieszczała, było słonecznie i bardzo, bardzo gorąco. W ciągu zapchanego zajęciami dnia staraliśmy się aby dzieci pokąpały się w morzu, poopalały na słońcu i zjadły gofry.

Organizowaliśmy zajęcia na zewnątrz np. poranny rozruch, skoki na batucie, capoeira, spacery, dzięki temu nasi zawodnicy sporo czasu spędzili na świeżym powietrzu. 
Chodziliśmy też z nimi na basen, który mieści się na terenie ośrodka. W trakcie pierwszego turnusu zorganizowaliśmy między innymi: Spartakiadę Sportową, prezentacje nazw grup ( w tym roku były to tytuły książek), „Dzień Świra”, Ognisko, turniej Disco Dance, turniej Hip-Hop, obozową Galę Taneczną oraz dyskoteki. ☺️

Ostatni dzień był pełen atrakcji. Do południa odbywały się jeszcze treningi i próby do wieczornej gali. Po obiedzie dzieci prezentowały wszystkie choreografie, których nauczyły się we Władysławowie. Trzeba przyznać, że wylewanie siódmych potów (dosłownie) na salach zaprocentowało – wszystkie prezentacje były zatańczone wspaniale i wzbudziły w nas pozytywne emocje. 
Wręczyliśmy medale i dyplomy za turniej Hip-Hop i Disco Dance. Jak zwykle były łzy smutku i radości. Nagrodziliśmy drużynę, która uzyskała najlepszy wynik w zawodach sportowych, rozegraliśmy konkurs czystości, zostały też rozdane nagrody dla najbardziej dzielnych dzieci, które wytrzymały przez cały obóz bez telefonów, nie dzwoniąc do rodziców. Drobny upominek dostała też najmłodsza uczestniczka naszego zgrupowania – Manuela Ostachowska(5 lat)
Wszyscy uczestnicy obozu otrzymali od nas samym początku chustki Grawitacji (dzięki którym byli bardziej widoczni w tłumie turystów, przewijających się ciągle przez Władysławowo). Instruktorzy również otrzymali od nas upominki - specjalnie zaprojektowane obozowe koszulki. Całą naszą pożegnalną imprezę oraz późniejszą dyskotekę poprowadził Staszek Selektah
Dziękujemy wszystkim dzieciakom, wychowawcom, instruktorom i szkoleniowcom za wspólny bardzo udanie spędzony czas. Nasi wychowawcy-instruktorzy spisali się wspaniale. Opieka nad dziećmi była dość wymagająca a mimo to dali oni radę prowadzić zajęcia na których powstały naprawdę obiecujące choreografie. 
Stokrotne dzięki dla: Kasi Sobiczewskiej, Eweliny Zaradkiewicz, Oli Ryczywolskiej, Marty Wożniak, Igi Włodarczyk, Klaudii Plesiewicz, Sebastiana Strzeżka, Kuby Michalaka, Andrzeja Klebana i Staśka Żuchowskiego.
Nad sprawnym prowadzeniem obozu czuwał Mateusz Strzeżek Grw Crew i Szymon Kowalewski a do tego pełno energii i zwariowanych pomysłów wprowadzała kochana Ula Świetlik!♥️
Wspaniałe zdjęcia robił Jaroslaw Edwin!
Akrobatycznie rozwijali nas Kostadin Kostov i Jarek Tubarão Kaniut, który prowadził również zajęcia capoeiry i montował wspaniałe filmiki.

To był niesamowity obóz, z cudowną niezapomnianą atmosferą. Mamy nadzieję, że tak jak w tamtym roku nasze codzienne relację w postaci zdjęć i filmów przybliżyły Państwu choć trochę atmosferę obozu. 
Do zobaczenia za rok na kolejnym GRW CAMP❗️❤️❤️❤️

 

Poniżej filimiki z przebiegu obozu ;)

 

FILMIK 1

 

FILMIK 2

 

FILMIK 3

 

FILMIK 4

 

FILMIK 5

 

FILMIK 6

 

FILMIK 7

 

FILMIK 8

Znajdziesz nas:

Facebook Google+ Twitter YouTube

Kalendarz

Czerwiec 2020
Pn Wt Śr Czw Pt So Ndz
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Lipiec 2020
Pn Wt Śr Czw Pt So Ndz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Obóz rodzinny

 


Instruktorzy

 

        PATRONAT MEDIALNY:

        PARTNERZY: