GRW Summer Dance Camp 2017 Turnus 1 - Relacja

06-08-2017

Zachęcamy do śledzenia naszej strony na Facebook'u oraz profilu na Instagramie, gdzie codziennie zamieszczamy zdjęcia wraz z filmikami ;)

 

FACEBOOK

https://www.facebook.com/GRWCREW/

 

>>>>FILMIK_1<<<<

>>>>FILMIK_2<<<<

>>>>FILMIK_3<<<<

>>>>FILMIK_4<<<<

>>>>FILMIK_5<<<<

 

INSTAGRAM

https://www.instagram.com/grawitacja_dance_academy/

 

Dzień pierwszy (niedziela) 30.07.2017.

Kochani rodzice, po dwóch latach nieobecności znów powróciliśmy do Olecka. Tym samym oświadczamy, że turnus I GRW SUMMER DANCE CAMP – OLECKO 2017 uznajemy oficjalnie za rozpoczęty! Podróż przebiegła nam szybko i bezpiecznie. Na miejsce dojechaliśmy około godz. 18, cali i zdrowi :) Po przyjeździe i wypakowaniu bagaży wszyscy udaliśmy się na stołówkę, gdzie czekała na nas obiado-kolacja: na ciepło  - pyszne spagetii bolonese, na zimno - wędliny, ser żółty, pomidory, ogórki, pieczywo i herbata. Po kolacji dzieciaki zostały rozlokowane w pokojach, gdzie zabrały się za rozpakowywanie bagaży. Następnie nasi młodzi zawodnicy wraz z wychowawcami omówili wszystkie bieżące kwestie, zwiedzili ośrodek i zaczęli debaty nad nazwami dla swoich grup. Tegorocznym motywem przewodnim są owady.  Humory dopisują, a wszyscy którzy są na obozie pierwszy raz dzielnie walczą z tęsknotą za bliskimi. Mamy nadzieję, że utrzymamy taką dobrą formę do końca!

 

Dzień drugi (poniedziałek) 31.07.2017

Pełen emocji drugi dzień obozu dobiegł właśnie końca. Zaraz po śniadaniu odbyło się zebranie całego obozu, tam zapoznaliśmy dzieci z regulaminem raz przedstawiliśmy kadrę, która będzie czuwała nad ich bezpiecznym i przyjemnym pobytem w Olecku. Następnie pełną parą rozpoczęliśmy treningi. Ćwiczyliśmy: akrobatykę, skoki na trampolinie, capoeirę, disco dance, hip-hop i modern. Oprócz zajęć sportowo-tanecznych, dzieci miały też inne zadania, między innymi musiały przyozdobić i opisać drzwi od swoich pokoi, tak aby wiadomo było kto w nich mieszka. Najbardziej oryginalne prace zostaną nagrodzone. Prawie wszystkie grupy miały również dzisiejszego dnia zajęcia integracyjne ze swoimi wychowawcami, na których miały okazję poznać lepiej koleżanki i kolegów z grupy, jak również swojego opiekuna. Były też spacery nad jezioro oraz gry i zabawy na świeżym powietrzu. Grupa „B” jako pierwsza na tym obozie próbowała swoich sił na "jeździkach", a profesjonalnie balance boards, które otrzymaliśmy do testowania od firmy MANTA. Było trochę strachu i dużo śmiechu! Pod koniec zajęć niektórzy potrafili już samodzielnie jeździć. Po kolacji odbyła się dyskoteka. Pomimo dość intensywnego dnia, dzieciaki szalały na dyskotece do upadłego. Zmęczone, spocone, ale szczęśliwe, wróciły do swoich pokoi, gdzie po obowiązkowej kąpieli szybko zasnęły.

 

Dzień trzeci (wtorek) 1.08.2017

Mija trzeci dzień obozu. Pogodę mamy cudną, jest bardzo słonecznie i gorąco. Dzisiejszy dzień zaczęliśmy „rozruchem”, czyli poranną gimnastyką. Było trochę jęków, bo naszych dzielnych młodych zawodników zaatakowały „zakwasy”, które pojawiły się po wczorajszych treningach. Dzieciaki przywitały dziś pierwszego obozowego gościa - naszą kadrę zasilił „Buli”, czyli Paweł Kokowski, który będzie szkolił tancerzy w stylu hip-hop. Oprócz standardowych treningów, wszystkie grupy poszły dziś nad jezioro. Było dużo śmiechu i pisku, dzieciaki bawiły się w wodzie wyśmienicie. Oczywiście największą przyjemność miały, gdy udało im się ochlapać, albo i wrzucić do wody, swojego wychowawcę ;) Dziś też kolejne grupy udzielały się plastycznie i prawie wszystkie drzwi są już pięknie przyozdobione. Jeździki wciąż stanowią ogromną atrakcję - dziś swoich sił próbowali na nich chłopcy. Poradzili sobie świetnie. Mamy naprawdę zdolne dzieciaki. Wieczorem po kolacji odśpiewaliśmy 100 lat dla Oli, która skończyła 11 lat. Były życzenia i cukierki dla całego obozu. W dniu dzisiejszym ogłosiliśmy też oficjalnie nowe nazwy grup. I tak, grupy zmieniają nazwy na: A – MOTYLKI, B – PANTERY, C-WILCZYCE, D -  PINGWINY, E - TYGRYSY,   F –KOMARY, G – LEMURY, CH (chłopcy) – MUCHY. Taaak, wiemy, że nazwy miały dotyczyć owadów. W ferworze walki owady zmieniły się jednak w pantery, pingwiny i tygrysy :) Z drugiej strony, nie ma się co dziwić... Kto chciałby być kleszczem, kiedy może być tygryskiem? :)

Ponadto, jak co roku, o godz. 17 uczciliśmy minutą ciszy rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Przed godziną „W” dzieci wysłuchały P. Szymona, który w przybliżeniu opisał bieg wydarzeń Powstania Warszawskiego, i uroczystości z tym związanych.

 

2.08.2017 (środa) Olecko- Dzień piąty

Mija piąty dzień obozu i „zakwasy” zaczynają być mniej odczuwalne. Jak zwykle wszystkie grupy były na rozruchu porannym, który z dużym entuzjazmem prowadzi Jaro.

Nieprzerwanie według planu odbywają się treningi i widać, że nasi młodzi tancerze zrobili duże postępy.

Trwają gorączkowe przygotowania do prezentacji nazwy grupy i do turnieju. Czasu coraz mniej a każdy chciałby wypaść jak najlepiej.

Apetyty i pogoda dopisują ;)

 

4.08.2017 (czwartek) Olecko- Dzień piąty

Ależ to był emocjonujący dzień. Już od samego rano na naszych podopiecznych czekało wiele niespodzianek. Po rozruchu porannym, cała kadra łącznie z męską częścią zmieniła fryzury, wszyscy mieli zrobione kucyki (panie po dwa, panowie jeden) i mówili dziwnym językiem – tylko trzema słowami: plim, plam, plom. Zdziwienie i konsternacja dzieci bezcenna.  Zmęczenie trochę daje się we znaki zarówno dzieciakom jak i wychowawcom, bo też  dużo się dzieje i czasu na poleniuchowanie jest niewiele. Już kolejny rok bawimy się  na obozie w „Cichego przyjaciela”.  Powoduje to u wszystkich przypływ pozytywnych uczuć, dzieci są dla siebie milsze, obdarowują się drobnymi upominkami itd. Treningi odbywają się według grafiku Jednak największe emocje w dniu dzisiejszym wzbudzała prezentacja nazwy grup, która odbyła się wieczorem po kolacji. Po raz pierwszy w historii obozów Grawitacji rodzice, rodzeństwo i wszyscy zainteresowani mogli oglądać nas bezpośrednio przez LIVE STREAM na naszym profilu na Facebook’u. Prezentacje były naprawdę wspaniałe. Po raz kolejny dzieciaki i wychowawcy wprawili nas w totalny zachwyt swoimi pomysłami. Było twórczo i zaskakująco. Kostiumy były cudne. Gratulujemy wszystkim, którzy przełamali barierę wstydu i wystąpili po raz pierwszy. Duże brawa dla najmłodszych grup: Mrówek i Biedronek, które pomimo młodego wieku potrafiły pięknie odtańczyć swoje role. Duży „szacun” dla grupy Chłopców. Muchy zaprezentowały się znakomicie wykazując duży talent aktorski. Brawa dla p. Sebastiana za pomysł i scenariusz występu a dla Andrzeja za efekty dźwiękowe. Cały czas trwa na obozie konkurs czystości. Pogoda i apetyty dzieci bez zastrzeżeń.

 

5.08.2014 (niedziela) Olecko- Dzień szósty

Czas na obozie gna jak oszalały, ledwo przyjechaliśmy a tu już połowa obozu minęła. A przed nami jeszcze sporo projektów do zrealizowana. Instruktorzy przygotowują naszych zawodników zarówno do turnieju, który ma odbyć się w niedzielę i poniedziałek jak i uczą ich nowych choreografii, które zostaną pokazane na koniec obozu. Najważniejszym wydarzeniem w dniu dzisiejszym był „Dzień Świra”, przerósł on nasze najśmielsze oczekiwania. Przebrania naszych ześwirowanych zawodników rzuciły nas na kolana. Nasi podopieczni do tej imprezy byli zresztą świetnie przygotowani, byli zaopatrzeni w: maski, peruki, kostiumy i mnóstwo innych akcesorii.  Nasza kadra również stanęła na wysokości zadania i(ku uciesze swoich podopiecznych) wyglądała trochę nietypowo. Mamy nadzieję, że zdjęcia i kolejna relacja na żywo na naszym fb choć trochę przybliżą stęsknionym rodzicom atmosferę tego szalonego i zwariowanego wieczoru. Ciekawe czy rozpoznacie swoje pociechy?

Pogoda nas nie opuszcza. Dzisiaj znów świeciło słońce i ciągle jest upalnie. W takie dni kąpiel w chłodnym jeziorze – bezcenna.

Słodkie buziaki przesyłają wszystkie dzieciaki!!!!! ;)

 

6.08.2014 (Wtorek) Olecko- Dzień siódmy

Już sobota……Jak ten czas na obozie szybko leci, nie wiadomo kiedy minął siódmy dzień naszego zgrupowania. Dziś wszyscy zostali nieco wcześniej obudzeni dynamiczną muzyką, jaką „zapodał” p.Kuba co spotkało się z dużym aplauzem wśród dzieciarni, Po gimnastyce porannej, która zawsze kończy się truchtem dookoła ośrodka nasze ciała i mięśnie są rozluźnione i przygotowane do wysiłku. Dzieci ćwiczą z dużym zapałem i z takim samym potrafią nieźle rozrabiać. Ciężko nam będzie rozstać się z nimi w środę. Tworzą coraz bardziej zgraną drużynę. Młodsze dzieci świetnie integrują się ze starszymi. Tęsknią oczywiście za rodzicami ale zapominają o nich z chwilą oddania telefonów.  

Po kolacji dla całego obozu zostały zorganizowane gry i zabawy. Zajęcia odbywały się na powietrzu w parku niedaleko naszego ośrodka. Młodzież wraz z wychowawcami bawiła się w grę terenową – „Capture the flag” . Było dużo śmiechu, dużo ruchu i trochę rywalizacji. Krótko mówiąc koniec dnia też spędziliśmy aktywnie.

 

6.08.2017 (niedziela) - Dzień ósmy

Uf!!!....ależ to był dzień. Obfitował w wiele emocjonujących wydarzeń.

Po pierwsze: na pierwszej jednostce na trzech salach przygotowaliśmy dla naszych zestresowanych zawodniczek Open Classy z Disco Dance, gdzie każda osoba zapisana na turniej mogła szlifować swoją solówkę pod okiem instruktorek. Reszta zaś grup była na powietrzu, gdzie P. Kostek, P.Spas i Jaro zorganizowali dla nich gry i zabawy sportowe. Natomiast chłopcy mieli rano pierwsze zajęcia z DJ-ingu, Beat-Boixu. Tym samym oświadczamy, że do naszego grona dołączył „Stachu” czyli Stasiek Żuchowski (starszy zawodnik Grawitacji), który będzie prowadzi z dzieciakami …….

Wieczorem zaś został rozegrany Obozowy Turniej Tańca Disco Freestyle. Przygotowania do turnieju zabrały mnóstwo czasu. Wszystko musiało być perfekcyjne: stroje, fryzury, makijaże.  Nasi podopieczni zaprezentowali się  wspaniale, niektórzy tańczyli na tym turnieju po raz pierwszy. Bardzo dziękujemy naszym zawodnikom z grupy główniej za pomoc w przygotowaniach. Na koniec odbył się wyczekiwany przez wszystkich pokaz sędziów i zawodniczek z grup głównych. Owacjom nie było końca. Jutro rozdanie medali i ogłoszenie wszystkich wyników.

Na wieczornej dyskotece, którą poprowadził MC Staszek, wszyscy bawili się doskonale.

Jutro turniej tańca Hip-Hop – będzie się działo.

 

8.08.2017 (poniedziałek)- Dzień dziewiąty

To już nasza przedostatnia relacja. Jesteśmy niezwykle dumni z naszych młodych podopiecznych, ponieważ sprostali wszystkim zadaniom, które im wyznaczyliśmy, a dodam że poprzeczka była wysoko postawiona.

Od dzisiaj mamy na obozie lekcje baletu, prowadzi je wysokiej klasy specjalistka w tej dziedzinie Pani Beata Grzesińska, która od wczoraj gości na naszym obozie.

Standartowo według planu odbyły się treningi z różnych styli tańca. Nasi młodzi zawodnicy dostali naprawdę porządną dawkę ruchu, ale zadbaliśmy też o to aby spędzali sporo czasu na powietrzu. Wszystkie grupy przygotowują się gorączkowo do Obozowej Gali tanecznej, która odbędzie się jutro. Trzymamy kciuki J  

Po południu zaś został rozegrany Turniej Hip-Hop. Nie mogliśmy utrzymać naszych podekscytowanych tancerzy w pokojach podczas ciszy poobiedniej. Każdy chciał podszlifować jeszcze swoją solówkę. Oczywiście wszyscy zaprezentowali się wspaniale. Rozdaliśmy też medale w kat. Disco Freestyle. Wieczorem zaś udzielaliśmy się wokalnie podczas karaoke. Było głośno, radośnie i bardzo energetycznie. Jutro podsumowanie I Turnusu GRW Summer Camp 2014. Będzie się działo!!!!!!! A teraz towarzystwo udało się nam zagonić do łóżka i wszyscy smacznie śpią. Jest godz.23.00

Dobranoc ;)

 

8.08.2013 (wtorek)- Dzień dziesiąty

To był ostatni dzień naszego obozu. GRW SUMMER CAMP OLECKO 2017 oficjalnie dobiegł końca. To niewiarygodne, że czas leci tak szybko i jutro rano wracamy do domu.

Dziś nasi młodzi zawodnicy na Obozowej Gali Tańca prezentowali wszystkie choreografie, których nauczyli się w Olecku. Trzeba przyznać, że wylewanie siódmych potów (dosłownie) na salach zaprocentowało – wszystkie prezentacje były zatańczone wspaniale. Formacje jazzowe, disco dance, hip-hop i modern wzbudziły w nas podziw i ogromnie pozytywne emocje.  

Wręczyliśmy również medale i dyplomy za turniej Hip-Hop. Jak zwykle były łzy smutku i radości. Uhonorowaliśmy dzieci, które przez cały czas trwania obozu nie zadzwoniły do rodziców. Wręczyliśmy nagrody pokojowi, który według użytkowników fb miał najoryginalniej udekorowane drzwi (prawie 100 lajków)

Wszyscy zaś uczestnicy zgrupowania zarówno zawodnicy jak i wszyscy wychowawcy i instruktorzy otrzymali od nas w nagrodę upominek – płócienne torby na ramię z logo Grawitacji.  

Teraz zaś dzieci szaleją na ostatniej już obozowej dyskotece, którą prowadzi MC Staszek

Przed nami „psikus”, na który obozowicze czekają w „Zieloną Noc”, jeszcze nie wiemy jak to będzie wyglądało, ale na pewno będzie strasznie i z pewnością staniemy na wysokości zadania.

 

UWAGA!

Dziękujemy wszystkim dzieciakom, wychowawcom, instruktorom i szkoleniowcom za wspólny bardzo udanie spędzony czas. Duże gratki dla: Mateusza Strzeżka, Marty Wożniak (Heli), Ady Poręckiej, Natalki Dąbrowskiej, Sebastiana Strzeżeka, Klaudii Plesiewicz, Igi Włodarczyk, Eweliny Zaradkiewicz (Elżuni), Kasi Sobiczewskiej, Kuby Michalaka, Jara, Kostka, Spasa, Andrzeja Klebana, Bulego, Beaty Grzesińskiej i Stacha. Mamy nadzieję, że tak jak co roku nasze codzienne relację przybliżyły Państwu atmosferę obozu. Do zobaczenia jutro w Piasecznie.

 

 

Znajdziesz nas:

Facebook Google+ Twitter YouTube

Kalendarz

Styczeń 2018
Pn Wt Śr Czw Pt So Ndz
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Luty 2018
Pn Wt Śr Czw Pt So Ndz
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Obóz rodzinny

 


Instruktorzy

 

        PATRONAT MEDIALNY:

        PARTNERZY: