GRW CAMP 2017 - I Turnus podział na grupy

20-07-2017

Poniżej przedstawiamy podział uczestników I Turnusu GRW Summer Dance CAMP 2017 na grupy wraz z przypisanymi do nich wychowawcami.

 

Wyjazd: 30 lipca 2017 godz.: 11.00, parking przed studiem Grawitacji, ul. Okulickiego 7/9, Piaseczno

 

Autokary:

Nr autokaru 1 2 3
Grupy E, F A, B, D C, G, CH

 

Grupy:

 

Grupa A B C D
Wychowawca Natalia Dąbrowska Katarzyna Sobiczewska Iga Włodarczyk Klaudia Plesiewicz
Tel.  511 607 895 797 639 008 694 171 578 501 249 118

 

 

Grupa E F G CH
Wychowawca

Ewelina Zaradkiewicz,

Jakub Michalak

Marta Woźniak Adrianna Poręcka Sebastian Strzeżek
Tel.

505 100 004

795 414 238

664 191 199 511 554 433 784 970 612

 

 

Podział na grupy:

 

Nazwisko i Imię Grupa
Adach Nikola D
Adamowicz Zuzanna B
Arak Gabriela D
Balcerzak Wiktoria D
Bałdyga Karolina A
Baranowska Karina F
Bednarczyk Antonina D
Bednarczyk Tomasz CH
Bednarczyk Zuzanna D
Biernacka Zuzanna D
Boczkowska Maja D
Brzuchacz Wiktoria B
Calaforra-Lewtak Anna E
Chojecka Alicja E
Cybulski Aleksander CH
Czubko Anna G
Czyżewska Monika E
Dakowicz Milena G
Deluga Aleksandra F
Drzyżdżyk Zofia B
Dudziec Emma G
Duszczyk Dorota F
Dytmar Oliwia F
Fabisiak Nadia A
Gerc Hubert CH
Grabianko Michalina A
Grodner Agata B
Grudziecka Maja D
Grygiel Weronika G
Grzesikiewicz Weronika G
Guzewicz Pola G
Haftarczyk Hanna A
Ignatowicz Aniela E
Jakubowska Gabriela G
Jakubowski Ignacy CH
Jaszczuk Maksymilian CH
Jonczak Aleksandra C
Kaniuka Julia D
Kempa Małgorzata F
Kiepal Karolina F
Kisiel Pola A
Kleban Andrzej CH
Kłos Aleksandra C
Kłos Paulina C
Korus Maja F
Kostera Zuzanna G
Kostka Felicja F
Kostka Igor CH
Kowalska Dominia E
Kowalska Małgorzata G
Koziarska Maja C
Kraska Olga E
Krupińska Amelia G
Krych Lena C
Kuśnierkiewicz Maksymilian CH
Lewandowska Wiktoria E
Magiera Hanna E
Maliszewska Kalina E
Marjański Antoni CH
Marsz Joanna A
Matejek Maja D
Michalecka Maja E
Mirowska Nina A
Muras Daria F
Nadgrodkiewicz Aleksandra F
Nadgrodkiewicz Patrycja F
Noga Jaśmina B
Nowak Zofia E
Obcowska Kinga F
Oklińska Pola A
Ostachowska Michalina E
Pająk Michalina C
Pakuła Weronika C
Pawlak Martyna C
Pilarska Zofia E
Plaskota Julianna D
Podszus Amanda F
Polak Gabriela A
Prokop Karolina F
Prus Maria C
Przybylak Amelia D
Pszczółkowska Anna E
Pszczółkowska Marta E
Ptasińska Lena A
Rajewska Weronika D
Ratajczyk Matylda B
Redwanowska Dominika G
Rękas Iga G
Romanko Marta B
Romanko Olga B
Rynasiewicz Michał CH
Sas Alicja E
Skiba Maria E
Sławińska Maja C
Sławińska Róża C
Smak Nina F
Sowińska Zuzanna B
Spiczonek Weronika D
Stasiak Maja C
Stawowczyk Agnieszka A
Sut Ignacy CH
Szałek Maria E
Szlachcic Magdalena B
Szupryczyńska Małgorzata A
Szymańska Weronika E
Śledzik Damian CH
Śliwińska Antonina C
Świerczewska Matylda A
Święcicka Gabriela B
Tarkowska Magdalena E
Tarnowska Maja F
Tarnowska Pola C
Tylak Aleksandra E
Walińska Alicja A
Wasilewska Marcelina B
Witecka Liliana A
Woch Kamila E
Wolańska Tola E
Wołosewicz Tomasz CH
Zawilska Pola F
Ziewiecka Julia G
Zuchowicz Natalia G
Żajkowska Paulina G
Żochowska Hanna E
Żyta Dominika F

Znajdziesz nas:

Facebook Google+ Twitter YouTube

Kalendarz

Styczeń 2018
Pn Wt Śr Czw Pt So Ndz
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Luty 2018
Pn Wt Śr Czw Pt So Ndz
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Obóz rodzinny

 


Instruktorzy

 

        PATRONAT MEDIALNY:

        PARTNERZY: